4 квітня 2019 р. у Горохівському коледжі ЛНАУ відбувся ІІ етап спортивних змагань з волейболу та армреслінгу серед студентів аграрних коледжів Волині.
Наші студенти показали такі результати: у командних змаганнях з волейболу серед дівчат і серед хлопців – ІІІ-ті місця; у змаганнях з армспорту серед юнаків ІІ місце зайняв Войтюк Назар (група ІV вет А), серед дівчат найсильнішою виявилась Іщик Вікторія (група ІV тех) – І місце.
Переможців і учасників змагань нагородили грамотами та медалями.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/255409002_387643.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/255410096_388266-1024x702.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/255414203_386947-1024x695.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/257017269_230022-1024x713.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/257019675_231775-1024x720.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/257019948_232457-1024x746.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/257119144_233913-1024x768.jpg)
Спортивні успіхи студентів-аграріїв