Щороку навесні 21 березня по всій Україні стартувала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка є дієвим важелем у процесі створення та збереження лісу.
У рамках акції студенти Рожищенського коледжу ЛНУВМ та БТ ім. С.З.Гжицького разом зі своїми викладачами та працівниками Ківерцівського лісового господарства садили лісові культури. Мета акції – розширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, участь студентської молоді у створенні нових лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/FB_IMG_1555932902284.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/FB_IMG_1555932861201.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/FB_IMG_1555932881001.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/FB_IMG_1555932866993.jpg)
Майбутнє лісу у твоїх руках