Студенти другого курсу відділення ветеринарної медицини коледжу 2 квітня 2019 року відвідали інформаційно-просвітницьку виставку “Донбас: переPROчитання образу”, яка тимчасово експонується в Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї.
Даний захід підготовлений Українським інститутом національної пам’яті спільно з національним музеєм історії України. Маловідомі матеріали і документи свідчать: Донбас – споконвічні українські землі. Екскурсію провів співробітник музею Роман Трофімчук.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/DSC00597-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/DSC00588-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/DSC00589-1024x768.jpg)
Донбас: переPROчитання образу