У засіданні ініціативної молоді 5 березня 2019 р. в Рожищенському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь студенти Рожищенського коледжу ЛНУВМ та БТ ім С.З.Гжицького Голованова Дарина, Степанюк Артем, Бучка Сергій, Трохимович Ірина і Генсіровська Юлія. Під час засідання було обговорено планування роботи молодіжного простору у м. Рожище. Модератором зустрічі виступив Захар Ткачук, керівник Молодіжного центру Волині, який презентував роботу молодіжних центрів в Україні та на Волині зокрема. Молоді люди спробували визначити основні проблеми молоді в громаді та розставити пріорітети у становленні молодіжного простору як платформи для комунікації.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/5-1024x731.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/4.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/3.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/2-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/1.jpg)
Участь у засіданні ініціативної молоді