27 лютого 2019 року в групі ІІІ тех. А було проведено виховний захід на тему «Мій рідний край – моя земля».
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/1-2-1024x690.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/2-2-1024x659.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/3-1-1024x719.jpg)
Куратор Куденчук Леся Андріївна та студенти групи ІІІ тех. А повідомили присутнім, що таке рідна країна, чим вона особлива, чим вирізняється з-поміж тисяч інших країн світу.
Студенти та викладачі мали змогу здійснити віртуальну подорож територією Волинської області та познайомитися з її історією та визначними місцями.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/4-1-1024x731.jpg)
На завершення виховного заходу куратор Леся Андріївна звернулася до присутніх зі словами:
– Україна. Уже у цьому слові – і біль, і надія. Щаслива і трагічна доля. Що для нас Україна? Це – золотоволосі безкраї поля, це батьківська хата, це чорнобривці, що їх посіяла мати.
Швидко промайнуть ваші юнацькі роки. Я була б дуже рада, якби із сьогоднішньої розмови ви залишили у своєму серці хоча одну краплю любові до рідної землі, рідного краю, до України, до її звичаїв.
Як заповіт повторюймо слова:
Можна все на світі вибирати сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00214-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00224-1024x756.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00234-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00246-768x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00262-768x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00265-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00327-1024x685.jpg)