14 лютого 2019 року у Рожищенському коледжі ЛНУВМ та БТ ім. С.З.Гжицького панувала романтична атмосфера. У День святого Валентина студентська молодь навчального закладу організувала активні розваги. Був і концерт, на якому студенти зі сцени повідали присутнім про традиції святкування Дня закоханих у різних країнах світу та заспівали ліричних пісень, і романтично оформлена фотозона, де кожен бажаючий міг сфотографуватися у оточенні сердечок-валентинок, і святкова дискотека. Але найбільше уваги привернула «Пошта закоханих», яка кілька днів напередодні свята діяла у фойє коледжу. Студенти мали змогу присвятити «валентинку» тому, до кого були найбільш прихильними, і вкинути її до скриньки. А потім студентки групи ІІІ тех Б Голованова Дарина і Климчук Марина, розібравшись із поштою, рознесли листівки за призначенням. Валентинки були різні за кольором, розміром, формою, але їх усіх поєднував зміст – теплі і щирі слова прихильності та кохання.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00070-1024x639.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00066-727x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/20190213_115601-712x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00042-703x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00046-1024x764.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00049-649x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00053-1024x723.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00056-621x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00062-741x1024.jpg)