6 лютого 2019 р. до Рожищенського коледжу ЛНУВМ та БТ ім. С.З.Гжицького завітала фахівець з профорієнтації Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Вікторія Цехуш. «Яким повинен бути ідеальний молодий працівник?» – таким питанням було розпочато тренінг зі студентами у Центрі зообізнесу, який функціонує у навчальному закладі.
Перед молоддю було поставлено завдання намалювати портрет ідеального працівника, обдумати основні риси, які йому мають бути притаманні. Захід пройшов цікаво та захопливо. Студенти радо брали участь у обговоренні, активно висловлювали свої домки щодо ключових компетенцій претендента на вакансію. Основними рисами, які студенти спільно виділили, стали обізнаність, креативність і старанність.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51638111_800834593601545_6459497321305473024_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51375802_800834790268192_8811583577675268096_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51446888_800834563601548_1736715630100348928_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51447856_800834776934860_4269635063492116480_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51429101_800834846934853_8926042579212959744_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51272961_800834526934885_3933302823151730688_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51314129_800834700268201_8984809852219949056_n.jpg)
Яким повинен бути ідеальний молодий працівник?