8 лютого 2019 р. у Рожищенській районній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з відомим письменником, публіцистом, а також громадським та політичним діячем Володимиром Яворівським. На заході були присутні студенти груп III тех. А і ІV тех.
Зустріч виявилася надзвичайно цікавою та пізнавальною. З розповіді присутні дізналися, що Володимир Олександрович є лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка, має у своїй творчості збірки оповідань, нарисів та романи. Автор відомих творів «А тепер – іди», «Марія з полином у кінці століття», «Криза», «Вічні Кортеліси» презентував присутнім свої нові книги, серед яких “Автопортрет з уяви” та новий історичний роман про княгиню Ольгу “В мене вечеряв Ісус”, який невдовзі побачить світ.
Усі відвідувачі мали можливість поспілкуватися з письменником на теми літературні та злободенні житейські, почути уривки творів з уст самого автора, поставити питання та придбати книги, отримати автограф.
Присутні щиро дякували Володимирові Яворівському за цікаве спілкування і бажали творчого натхнення.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51763910_2131032023620127_2554547797772730368_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51944632_2131017590288237_7695914695248576512_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51489610_2131029676953695_3452361546510893056_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/ghg-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51585703_2131019403621389_849047036496969728_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51735362_2131026366954026_8004963443603931136_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51910919_2131016373621692_3711875728371875840_n.jpg)