День Соборності – свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. У пам’ять про минуле, заради єдності та взаєморозуміння цього дня на площі Незалежності в м.Рожище усі небайдужі, взявшись за руки, разом утворили «живий ланцюг» у вигляді кола як символ єдності, неподільності України та українського народу, та виконали Гімн України. Серед присутніх – і студенти І курсу Рожищенського коледжу ЛНУВМ та БТ ім. С.З.Гжицького. Потому у районному домі «Просвіта» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, в яких теж були задіяні наші студенти.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/3-1024x577.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/1-1024x577.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/2-1-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/4.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/5.jpg)
Студенти коледжу долучилися до святкування Дня Соборності України