Студентське самоврядування у ВСП «Рожищенский фаховий коледж ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького» – це реальна можливість молоді, яка навчаються в закладі освіти, самостійно вирішувати актуальні питання студентського життя в межах компетенцій, визначених Положенням про студентське самоврядування.

Студентська рада – це об’єднання. Перш за все, об’єднання студентів. Об’єднання думок. Об’єднання ідей. Об’єднання навчальних і творчих справ. Об’єднання різносторонніх, зовсім не схожих напрямків роботи.

Студентська рада – це студенти. Студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, амбітні, веселі. Студенти, котрі хочуть і можуть вчитися, організовувати, слухати, керувати.

Студентська рада – це допомога. Допомога різностороння, але необхідна. Допомога студентам у вирішенні проблем, пов’язаних з навчанням, допомога у згуртуванні і організації роботи групи, курсів, спеціальностей. Допомога студентам у пошуку спільної мови з викладачами. Допомога у створенні іміджу закладу освіти.

Студентська рада – це організація. Організація святкових подій, ділових зустрічей, інтелектуальних ігор, спортивних змагань і т.д. Організація дозвілля студентів. Організація свого майбутнього.

Студентська рада – це ідеї. Ідеї, які вирують, витікають у проекти і реалізуються. Ідеї, від яких залежать студентські події.

Студентська рада – це бажання. Бажання досягти успіху. Бажання працювати і отримувати від цього задоволення. Бажання бути в центрі уваги. Бажання вчитися. Бажання крокувати разом з часом.

Студентська рада – це команда. Команда об’єднаних спільною метою, роботою, ідеєю, бажаннями.

Контакти Студентської ради ВСП «Рожищенский фаховий коледж ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького»:

голова Студентської ради – Назар Каган

контактний телефон: +380968693598

сторінка в Instagram:  https://www.instagram.com/rozhischche_studrada/

Склад Студентської ради